Obiekty "dostępne od ręki" | Stróżówki z płyt warstwowych "dostępne od ręki"

Wolne moce produkcyjne wykorzystujemy na przygotowywanie półproduktów konstrukcyjnych, które można w bardzo szybkim czasie "uzbroić" w końcowe elementy wykończeniowe jak okna czy drzwi. Stróżówki, portiernie czy pawilony tego typu da się wykończyć "pod klucz" i dostarczyć w docelowe miejsce w przeciągu 3 dni roboczych. Zapytaj nasz dział handlowy o tego typu realizacje. Być może posiadamy akurat obiekt, który Cię interesuje. 

 

BUDKA PARKINGOWA 150 cm x 150 cm (portiernia, stróżówka) - wariant 76 BUDKA PARKINGOWA 150 cm x 150 cm (portiernia, stróżówka) - wariant 76
Producent: Alvesta
Cena: 9 102,00 zł 9 717,00 zł (netto: 7 400,00 zł 7 900,00 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość

Portiernie z płyt warstwowych | Stróżówki | Budki wartownicze "dostępne od ręki"

Każda portiernia, stróżówka czy budka parkingowa dla ochrony znajdująca się w ofercie Sklepu jest obiektem całorocznym o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych. Nasze stróżówki posiadają w standardzie instalację elektryczną, lampę, wyłącznik, gniazdo 230 V oraz skrzynkę bezpiecznikową. Stróżówki, portiernie, pawilony czy budki ochrony mogą być produkowane z płyty warstwowej (płyty obornickiej) z rdzeniem styropianowym, z poliuretanu bądź z wełny mineralnej.

Specjalizujemy się w produkcji obiektów z płyt warstwowych. Nasze stróżówkibudki wartowniczeportiernie czy pawilony handlowe są dostarczane do klientów na terenie całego kraju od 2011 r. 

Zachęcamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl