Garaże z płyt warstwowych

Technologia płyt warstwowych umożliwia m.in. budowę garaży oraz różnego rodzaju obiektów użytkowych jak schowki, magazynki narzędziowe, a nawet altanki działkowe. Obiekty takie cechuje wysoka jakość i trwałość, bogata funkcjonalność oraz łatwość eksploatacji. Wszystkich zainteresowanych budową garażu z płyt warstwowych zapraszamy do kontaktu. Na wszystkie pytania chętnie odpowie nasz dział handlowy.  

Garaże z płyt warstwowych

GARAŻ 400 cm x 600 cm (garaż jednostanowiskowy, garaż ocieplany) - wariant 49

GARAŻ 400 cm x 600 cm (garaż jednostanowiskowy, garaż ocieplany) - wariant 49
GARAŻ 400 cm x 600 cm (garaż jednostanowiskowy, garaż ocieplany) - wariant 49

Garaż (garaż jednostanowiskowy, pomieszczenie magazynowe) - obiekt z płyty warstwowej zbudowany na bazie zabezpieczonej przed korozją konstrukcji stalowej.

Interesuje Cię inny wymiar ? Wyślij zapytanie. Przygotujemy indywidualną ofertę !

 

Dostępność: Zapytaj o cenę


Garaż z płyty warstwowej | Garaże z płyty obornickiej

Jedną z opcji konstrukcyjnych wykorzystujących płyty warstwowe (płyty obornickie) jest możliwość budowy garaży. Garaże z płyty warstwowej stanowią bardzo atrakcyjną alternatywę w stosunku do najbardziej popularnych garaży blaszanych. Główną zaletą garaży z płyt warstwowych jest ich bardzo dobra termoizolacyjność. Dodatkowo garaże z płyt warstwowych są obiektami o wysokiej estetyce i można je montować bez obawy, że zaburzą walory danej przestrzeni.

Naszą specjalizacją jest produkcja obiektów z płyty warstwowej. Produkowane przez nas stróżówkibudki wartowniczeportiernie czy pawilony handlowe są dostarczane do klientów na terenie całego kraju od 2011 r. Postaw na wysoką jakość i doświadczenie.

Zachęcamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl