O nas
 
KIM JESTEŚMY I JAK PRACUJEMY
 
Działalność handlową i produkcyjną w segmencie lekkiego budownictwa modułowego prowadzimy od 2011 r. Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, którzy z sukcesem funkcjonują na konkurencyjnym rynku obiektów realizowanych w technologii płyt warstwowych. Specjalizujemy się w budowie i montażu pawilonów biurowych i handlowych, portierni zewnętrznych, kontenerów socjalnych i magazynowych, pawilonów gastronomicznych, a także w wykonawstwie takich obiektów jak budki parkingowe, budki wartowniczestróżówki, portiernie dla ochrony, pomieszczenia techniczne i inne budynki modułowe dla personelu obsługowego. Wyróżniamy się wysokim poziomem świadczonych usług oraz długą listą prestiżowych klientów. Nasze produkty spełniają najwyższe normy jakościowe. Stale obserwujemy pojawiające się na rynku nowości, które wprowadzamy do naszej oferty dopiero po przejściu serii wewnętrznych testów. Wszystkie są objęte gwarancją i posiadają niezbędne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa. Dodatkowo cechuje je wysoka estetyka, funkcjonalność oraz odporność na działanie warunków atmosferycznych. Jako obiekty całoroczne posiadają właściwą izolację termiczną, a dzięki lekkiej zamkniętej konstrukcji można je w łatwy sposób ustawić w dowolnej przestrzeni bez specjalnych fundamentów. 
 
Wierzymy w partnerstwo biznesowe, które według naszych założeń zawsze ma przynosić satysfakcję obu stronom transakcji. Bazując na doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie technicznie i organizacyjnie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. Każdemu klientowi oferujemy specjalistyczne konsultacje dotyczące projektowania, produkcji oraz montażu obiektów modułowych z płyt warstwowych. Każde skierowane do nas zapytanie traktujemy indywidualnie, starając się znaleźć odpowiednie rozwiązanie, niezależnie od stopnia jego złożoności. Na każdym etapie współpracy z klientem służymy radą i pomocą – od wstępnego rozpoznania potrzeb, poprzez sugestie modyfikacji obiektów ze standardowej oferty, po doradztwo w zakresie dostawy, rozładunku i montażu.     
 
Zawsze istnieje możliwość zamówienia obiektów spoza standardowej oferty. Przygotowujemy wyceny w oparciu o indywidualne projekty lub nawet o ogólne wytyczne klientów. Bez problemu wykonujemy portiernie czy pawilony w nietypowym rozmiarze, z innym układem okien, drzwi, ścian wewnętrznych oraz z wyposażeniem dodatkowym takim jak rolety zewnętrzne, grzejniki, klimatyzatory czy zewnętrzne aplikacje o charakterze ozdobnym lub marketingowym (np. logo, marka firmy czy produktu). Klient otrzymuje od nas zawsze zupełnie nowy obiekt wykonany specjalnie pod dane zamówienie. Na każdym etapie produkcji informujemy o postępie prac. Zawsze też dużą wagę przywiązujemy do terminów realizacji zamówień. Dostawy gotowych obiektów lub montaż u klienta wstępnie przygotowanych modułów realizujemy na terenie całej Polski, a w razie potrzeby także poza jej granicami (Unia Europejska). 
 


Zapraszamy do kontaktu i współpracy!
 
 
Warszawa - Polska Centralna - Wschodnia

tel. +48 793 403 823

Pomorze - Wielkopolska – Polska Zachodnia

tel. +48 698 629 690
 
Małopolska - Południe - Dolny Śląsk

tel. +48 793 403 823
 

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres:
 

 

Księgowość | Faktury | Rozliczenia:

tel. +48 793 403 823

  Sklep Pawilony-Wiaty.pl jest internetową marką należącą do firmy:
ALVESTA SC

Dane do umów i rozliczeń:
 


ALVESTA Spółka Cywilna
Nip: 851-317-04-67
faks +48 91 44 35 697

Numery kont Alior Bank SA
PLN: 93 2490 0005 0000 4530 9306 0984
EUR: 17 2490 0005 0000 4600 1373 0955
SWIFT/BIC: ALBPPLPW
 


NASZE OBIEKTY Z PŁYT WARSTWOWYCH O DOWOLNYM PRZEZNACZENIU DOSTARCZAMY I MONTUJEMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI ORAZ EUROPY! REALIZACJE "POD KLUCZ". PONAD 10 LAT DOŚWIADCZENIA! 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl