Kontenery magazynowe | Kontenery z płyty warstwowej | Kontener magazynowy

Kontenery magazynowe to jedna z wielu podgrup produktowych składających się na rodzinę obiektów wytwarzanych z płyt warstwowych. Mogą być produkowane w bardzo różnych wersjach rozmiarowych i aranżacyjnych - z oknami pełnowymiarowymi, tylko małymi oknami doświetlającymi wnętrze lub w ogóle bez okien. Kontenery magazynowe można wewnątrz dzielić na poszczególne przestrzenie poprzez zastosowanie ścianek działowych, w których dodatkowo mogą być zamontowane drzwi wewnętrzne. Ścianki działowe również są wykonywane z płyt warstwowych. 

 

Kontenery magazynowe


Kontener magazynowy | Kontenery z płyty obornickiej | Kontenery magazynowe

Kontenery magazynowe służą do składowanie dowolnego asortymentu i mają wielorakie zastosowanie. Z racji bardzo dobrych właściwości termicznych płyt warstwowych, kontenery magazynowe sprawdzają się jako podręczne magazyny całoroczne. Dzięki stosunkowo niewielkim gabarytom można je w zależności od potrzeb odpowiednio wkomponować w niemal każdą przestrzeń użytkową, tym bardziej że ich montaż jest bardzo prosty. Do posadowienia kontenerów magazynowych wystarczy kawałek utwardzonego i wypoziomowanego gruntu, którego wielkość odpowiada wielkości samego kontenera.

Specjalizujemy się w produkcji obiektów z płyt warstwowych (inaczej płyta obornicka). Nasze stróżówkibudki wartowniczeportiernie czy pawilony handlowe są dostarczane na terenie całej Polski.

Porozmawiaj z nami o swoich oczekiwaniach! Zachęcamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl