Pawilony gastronomiczne| Pawilony gastronomiczne z płyty warstwowej 

Pawilony gastronomiczne to specjalna odmiana pawilonów handlowych, które zgodnie z nazwą są wykorzystywane do prowadzenia działalności związanej z małą gastronomią. Pawilony gastronomiczne zbudowane są z płyt warstwowych wypełnionych rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej. Wszystkie cechują się bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi i dlatego są w pełni funkcjonalnymi obiektami całorocznymi. W zależności od wymagań można przestrzeń pawilonu odpowiednio aranżować, np. dzielić na większe lub mniejsze pomieszczenia oraz wyposażać je w węzeł sanitarny, urządzenia wentylacyjne i dedykowaną wzmocnioną instalację elektryczną. 

 

Pawilony gastronomiczne


Pawilon gastronomiczny| Pawilony gastronomiczne z płyty obornickiej 

Pawilon gastronomiczny to nowoczesny i estetyczny obiekt z wysokiej jakości płyty warstwowej (płyty obornickiej). Podobnie jak w przypadku pawilonów handlowych, portierni czy stróżówek - pawilon gastronomiczny można zabezpieczyć roletami zewnętrznymi. Zakup pawilonu pozwala na szybki start usług handlowo-gastronomicznych. Pawilony gastronomiczne to doskonałe rozwiązanie dla nowych przedsięwzięć biznesowych uruchamianych w oparciu o wynajem terenu, na którym ma być prowadzona działalność. Ich eksploatacja nie generuje wysokich kosztów, a posadowienie nie wymaga dużej przestrzeni. 

Specjalizujemy się w produkcji obiektów z płyt warstwowych. Nasze stróżówkibudki wartowniczeportiernie czy pawilony handlowe są dostarczane do klientów na terenie całej Polski. 

Zapraszamy do współpracy! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl