Pawilony socjalne | Kontenery socjalne z płyty warstwowej | Pawilon socjalny | Pawilon mieszkalny

Pawilony sanitarne - podobnie jak stróżówki, pawilony handlowe czy portiernie - produkowane są z płyt warstwowych (płyt obornickich). Aby mogły pełnić swoją podstawową funkcję,  wyposaża się je w węzeł sanitarny na potrzeby właściwego personelu, np. pracowników ochrony, obsługi klienta czy interesantów. Pawilony sanitarne z pomieszczeniem WC oraz umywalką i podgrzewaczem wody do właściwego funkcjonowania potrzebują przyłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnej. Umieszczane są np. przy parkingach zewnętrznych, placach budowlanych czy zapleczach zakładów produkcyjnych, gdzie nie ma innych tego typu obiektów.   

 


Pawilon socjalny | Kontenery socjalne z płyty obornickiej | Kontener socjalny | Pawilon mieszkalny

Kontenery socjalne z płyt obornickich posiadają węzeł sanitarny z pomieszczenie WC. To wysokiej jakości obiekty całoroczne, które stosuje się w miejscach, gdzie nie ma możliwości zapewnienia pracownikom bądź klientom dostępu do tradycyjnej infrastruktury socjalnej. Pawilon socjalny może być obiektem wielofunkcyjnym z przestrzenią użytkową, osobnym pomieszczeniem WC i ewentualnie kabiną prysznicową lub obiektem stricte socjalnym tylko z WC.  

Specjalizujemy się w produkcji obiektów z płyt warstwowych od 2011 r. Nasze stróżówkibudki wartowniczeportiernie, pawilony socjalne czy pawilony handlowe są dostarczane na terenie całej Polski. 

Zapraszamy do współpracy! Zachęcamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl