Pawilony wystawowe | Pawilony wystawowe z płyty warstwowej | Showroom

Pawilony wystawowe to nowoczesne obiekty z płyt warstwowych, które są wykorzystywane jako przestrzeń ekspozycyjna do prezentacji dowolnego asortymentu. Pawilony wystawowe z racji swoich funkcji charakteryzują się podwyższona estetyką wykonania. Zazwyczaj każdy pawilon wystawowy wyposażony jest w duże przeszklenia. Są to stałe lub rozwierne witryny, które pełnią jednocześnie funkcje bocznych ścian. Często także drzwi wejściowe w pawilonach wystawowych wykonuje się z pełnym przeszkleniem, co tym bardziej podkreśla wystawowy charakter takiego obiektu. W razie potrzeby pawilony wystawowe można na etapie produkcji odpowiednio projektować, by mogły w sobie łączyć przestrzeń ekspozycyjną z częścią handlową lub socjalną.

 

Pawilony wystawowe, showroom


Pawilon wystawowy | Pawilony wystawowe z płyty obornickiej | Pawilony wystawowe | Showroom

 

Pawilony wystawowe dzięki dużym przeszkleniom umożliwiają wgląd do wnętrza obiektu, w którym umieszczany jest dany produkt, stanowiący przedmiot prezentacji. Przestrzeń ekspozycyjna bezobsługowego pawilonu może być dostępna dla oglądających w dowolnym czasie niezależnie od pory dnia i nocy. Pawilon wystawowy zabezpiecza prezentowany obiekt przed działaniem warunków atmosferycznych, zapobiega osadzaniu się na nim kurzu i innych zanieczyszczeń oraz chroni przed dostępem osób nieupoważnionych. Każdy pawilon wystawowy może zostać wyposażony w dodatkowy osprzęt jak klimatyzacja, grzejniki konwektorowe czy zewnętrzne rolety antywłamaniowe.

Naszą specjalizacją jest produkcja obiektów z płyt warstwowych, które są nazywane też płytami obornickimi. Produkowane przez nas stróżówkibudki wartowniczeportiernie czy pawilony biurowe są dostarczane do klientów na terenie całego kraju od 2011 r. Postaw na wysoką jakość i doświadczenie.

Zachęcamy do kontaktu. Powiedz nam o swoich oczekiwaniach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl